ERZURUM YAKUTİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ'TAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ'TAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde kazanılan ve şanlı tarihimizin altın sayfalarından biri olan Büyük Taarruz Başkomutanlık Meydan Muharebesinin kazanıldığı tarihi zafer gününün 98. yıl dönümünü kutlamanın etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramının temsil ettiği bu mücadele, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyenlere karşı, tüm imkânsızlıklara rağmen, Türk Milletinin sarsılmaz azmi, güçlü iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır. Kazanılan bu savaş, Türkiye Cumhuriyetinin sağlam temeller üzerine kurulmasını sağlamış, tarihi sayısız başarılarla dolu olan aziz ve fedakâr milletimiz ve kahraman ordumuz gücünü, tüm dünyaya göstermiştir. 

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi milletimize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, Aziz Şehitlerimizi, Gazilerimizi, minnet, şükran ve rahmetle anıyorum

 

 

 

Muratpaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Caddesi Valilik Binası 1. Kat Yakutiye/ERZURUM - 442 240 00 07 08 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.