ERZURUM YAKUTİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ'TAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ'TAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

 

Şanlı ecdadımız 105 yıl önce bayrağın indirilemeyeceğini, milletin esir edilemeyeceğini ve vatanın parçalanamayacağını tüm dünyaya haykırmış, yedi düvele karşı eşine ender rastlanan kahramanlık destanı ortaya koymuştur. Bugün bizlerde Çanakalle Zaferinin 105' nci yıl dönümü ve Şehitler Anma Gününü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

Bin yılı aşkın süredir bu toprakları kanlarıyla bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizin bizlere bıraktığı manevi mirası layıkıyla korumak ve gelecek nesillerimize üzerinde özgürce yaşamaktan gurur duyacakları bir ülke bırakmak bugünkü nesiller olarak üzerimizdeki en önemli sorumluluktur.

Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale Zaferinin yıldönümünü kutluyor, Vatanımızın bölünmezliği, milletimizin bağımsızlığı,için canlarından vazgeçen aziz şehitlerimizi ve başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı minnet ve şükranla yâd ediyorum.

 

 

Muratpaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Caddesi Valilik Binası 1. Kat Yakutiye/ERZURUM - 442 240 00 07 08 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.