ERZURUM YAKUTİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ LİSELERE GEÇİŞ SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLEDİ.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CİHAN KIVANÇ LİSELERE GEÇİŞ SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLEDİ.

 

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

Eğitim hayatınızın önemli bir ayağı olan Liselere Giriş Sınavına uzun zamandır gayretle hazırlanıyorsunuz. Yapılacak olan sınavla 8 yıllık temel eğitimi tamamlayıp ortaöğretime devam edeceksiniz. Her ne kadar ülkemiz ve tüm dünyanın geçirdiği bu zor günlerde sınava girecek olsanız da, içinizde ki azim ve kararlığınız ile sınavınızı en iyi şekilde sonuçlandıracağınıza inancım tamdır.

 

DEĞERLİ VELİLER;

Çocuklarımızın eğitim hayatında önemli bir yer teşkil eden Liselere Geçiş Sınavı için öğrencilerimiz kadar sizlerin de heyecanlı olduğunuzu biliyor ve bu heyecanınızı gönülden paylaşıyoruz. Ancak bilindiği üzere olağanüstü günlerden geçiyoruz. Bu vesile ile sizlerden ricamız okul önlerinde beklememenizdir. Çünkü okul önlerinde oluşabilecek kalabalıklar korona virüsün bulaşma ihtimalini güçlendirebilecektir. Hiçbir velimizin gözü arkada kalmasın çünkü çocuklarınız bizlere emanettir.

 Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin, evlatlarımızın sınavının sorunsuz geçmesi için haftalar öncesinden yoğun bir çalışma içerisine girerek gerekli bütün tedbirleri almış bulunuyoruz. Öğrencilerimizin sağlığı için okullarımız itina ile dezenfekte edilmiş, en küçük bir problemle dahi karşılaşılmaması için azami derecede önlemler alınmıştır. Çünkü biliyoruz ki yapılacak olan sınavın önemi büyüktür ancak öğrencilerimizin sağlığından daha önemli hiç bir şey yoktur.

 

Bu vesile ile Liselere Geçiş Sınavına girecek olan bütün evlatlarımızın sınavlarının başarılı geçmesini temenni ediyor, yapılacak olan sınavın evlatlarımıza, velilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

 

Cihan KIVANÇ

Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Muratpaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Caddesi Valilik Binası 1. Kat Yakutiye/ERZURUM - 442 240 00 07 08 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.