ERZURUM YAKUTİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CİHAN KIVANÇ'TAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CİHAN KIVANÇ'TAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Aziz milletimiz 96 yıl önce bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde vermiş olduğu istiklal ve istikbal mücadelesini kazanmış ve Cumhuriyetimiz ilan edilmiştir.

Milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde dahi istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha güçlü bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağını oluşturmaktadır.

Bu anlamda; geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesinin üzerimize düşen en büyük sorumluluk olduğunun bilinci ile  daima ileriye yürüyecek ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ey Yükselen yeni nesil, Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz" sözünü unutmayacağız.

Bu düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıl dönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum

Muratpaşa Mahallesi Merkezi Yönetim Caddesi Valilik Binası 1. Kat Yakutiye/ERZURUM - 442 240 00 07 08 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.