Kurum Yönetimi İdari Duyuruvar - Kurum Yönetimi Giriş

Kurum Yönetimi Giriş
 
Kurum Kodu / TC Kimlik Numarası
Şifre


Yeni Şifre Oluştur

İDARİ DUYURULAR

Bugün/5806 okullarımızın tübitak ile ilgili yazımıza saat 10:00 'a kadar cevap vermesi gerekmektedir.


Dün /5805 maaş farkları teksini 23/01/2017 pazartesi gününe atılması hususunda gereğini rica ederim.

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


Dün /5804

İş makineleri Sürücü Eğitim Kursları ile ilgili yönetmeliğin 14.maddesinin c bendine göre ( c) Teori sınavlarında sınav salonunda, uygulama sınavlarında ise uygulama alanında biri komisyon başkanı diğeri üye olmak üzere aynı iki kişiyi görevlendirir. Görevlendirilen bu kişiler; resmî mesleki eğitim kurumlarında motorlu araçlar teknolojisi alanı-iş makinesi dalında görev yapan öğretmenler öncelikli olmak üzere, motorlu araçlar teknolojisi alanı, makine teknolojisi alanı, otomasyon teknolojisi alanında görevli öğretmenler arasından belirlenir. Bunların bulunmaması halinde sınavı yapılacak iş makineleri programına uygun en az üç yıl önce alınmış iş makinesi kullanma yetki belgesi (Operatörlük belgesi) olan öğretmenlerden her yirmi kursiyer için iki öğretmen görevlendirir.)İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün açacağı iş makineleri sınavlarında görev almak isteyen öğretmenlerimize yönelik hizmet içi eğitim düzenlenecek olup, hizmetiçi eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimizin 18/01/2017 tarihi mesai bitimine kadar özel öğretim bölümüne müracaat etleri gerekmektedir.

Not: İş Makinesi Operatörlük belgesini alacak olanların mesleki ve teknik anadolu liselerinde çalışan teknik personel olması gereklidir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Zinnur ŞİMŞEK İlçe Milli Eğitim Müdürü


Dün /5803 Maaş farkları hesplanmış olup banka listesini getirmeyen okullar, 2 adet maaş banka listesinin bugün mesai bitimine kadar müdülüğümüz muhasebe birimine elden getirmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize rica ederim.

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


Dün /5802 Dönem sonu nedeniyle (01.01.2017 - 20.01.2017) tarihleri arası (9.MADDE ÜCRETLİ ÖĞRETMEN) PUANTAJLARININ en geç 23.01.2017 tarihi PAZARTESİ günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz DESTEK MUHASEBE BÖLÜMÜNE EVRAK MODÜLÜ ÜZERİNDEN GÖNDERİLMESİ HUSUSUNDA;

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


Dün /5801 Tübitak Projeleri ile ilgili yazımıza bugün saat 14:00 a kadar cevap verilmesi gerekmektedir.


17.01.2017/5800 14 günlük maaş farkları hesaplanmış olup, özellikle İbanları kontrol edilmesi ve 2 adet banka listesi gönderilmesi hususunda;

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


13.01.2017/5799 Müdürlüğümüze bağlı Okullarımızda Sürekli İşçi Olarak çalışan Belediye işçilerinin 2017 yılına ait Aile Bilrdirimi Doldurularak 18/01/2017 tarihine kadar müdürlüğümüz muhasebe bölümüne elden gönderilmesi hususunda;

NOT:18 yaşını doldurmuş olup,Öğrenci olanlara ait öğrenci belgesi alınarak Aile bildirimi ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


10.01.2017/5798 Ocak ayına ait 1 adet kıdem listesi çıkarılıp ıslak imzalı olarak yarın öğlene kadar muhasebe birimine elden gönderilmesi gerekmektedir.

Zinnur ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü


İlçe Milli Eğitim Müdürü İdari Kadro Stratejik Plan Teşkilat Şeması
Taşımalı İlköğretim Haritası Taşımalı Ortaöğretim Haritası
Matbu Dosyalar Eğitim Dosyaları